Juhtumi ja juhtme erinevus Reklaamikampaania tulemuste kokkuvõttes näete kõigi “reklaamivõrkudesse” kaasatud kasutajate konversioone. Kuid mitte kõik neist pole suunatud. Need võivad hõlmata juhuslikke klikke, rämpsposti tellimisvormil ja telefonikõnesid, kui inimesel on vale number. Mõned kasutajad said reklaamisõnumist valesti aru. Kõik need on üleskutsed. Erinevalt tavalisest külastajast tuleb müügivihje saidile sihikindlalt. Ta otsib midagi sarnast, tunneb toote vastu huvi või on isegi valmis ostjaks hakkama. Seda kinnitab teatud toiming: ankeedi täitmine, helistamine või tagasihelistamise tellimine, vestluse taotlemine. Mis on plii hind Kulu müügivihje kohta on summa, mille reklaamija kulutab ühe potentsiaalse ostja ligimeelitamiseks.
Reklaamikampaaniat võib pidada tõhusaks,
Kuid kuna mõisted “odav” ja “suur kasum” kõlavad ebamääraselt, on olemas täpne näitaja: ROI või investeeringutasuvus . Näiteks kulutab ehitusettevõte iga müügivihje meelitamiseks 50 dollarit. Kas seda on palju või vähe? Ei saa öelda enne, kui selguvad B2B meililoend muud näitajad: reklaamikulude suurus, meelitatud müügivihjete arv, ostjate arv, nende toodud kasum. Kui reklaamiinvesteeringu tasuvus on üle 100%, saab ehitusettevõte endale hõlpsalt 50 dollari eest müügivihjeid lubada.
Siit saate teada, kuidas seadistada reklaame
Hankige oma reklaamide optimeerimiseks Ringostati andmeid kõnede ja päringute allikate kohta Test tasuta Miks arvutada müügivihje ligimeelitamise kulusid? Tea keskmisi Müügivihje maksumus sõltub paljudest teguritest: ärisegment, konkurents, hooaeg, teie toote ainulaadsus, sihtrühma mõistmine, reklaami efektiivsus, veebisaidi kvaliteet. Näiteks kui teil on B2B ettevõte , võib müügivihje hind olla kõrge. Kuid igaühega neist tehakse tehing suure Matkamme B Corp™ -yritykseksi summa peale. Lühikese müügitsükliga ettevõtte jaoks saadakse müügivihjed palju odavamalt, kuid need toovad ka vähem kasumit.
Leidke kõige kasumlikumad hankimiskanalid Oletame
kontekstuaalne reklaam, sotsiaalvõrgustikud, meilid. Oluline on kohe välja arvutada, kui palju igast allikast kaasatud müügivihje maksab ja reklaamiinvesteeringu tasuvus. Näide Reklaam Facebookis maksis 10 000 grivnat, kontekstuaalne reklaam 20 000 grivnat. Igalt kanalilt saime 10 tellimust. Esmapilgul tundub, et suhtlusvõrgustikust müügivihjete meelitamine on tulusam, sest need on poole odavamad. Kui aga vaadata tšeki suurust, siis selgub, et Facebooki ostjad kulutavad ligikaudu 5000 grivnat ja kontekstuaalse reklaami ostjad igaüks 10 000 grivnat. See tähendab, et kontekstuaalse reklaami müügivihjed toovad kaks korda youtube user rohkem kasumit. Hallake oma eelarvet targalt Paljud odavad müügivihjed, mis peagi ostjateks saavad, on märk tõhusast reklaamikampaaniast. See on koht, kus peate uuesti investeerima. Kui müügivihjeid on vähe, ei tasu reklaamikulud ära, kanalid tuleb keelata või optimeerida.